آیا سوالی از ما دارید ؟ مشاوره تلفنی رایگان : 09129307543

آیا سوال دارید ؟

09129307543

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن
داشتن یک اپلیکیشن زیبا و کارآمد تجارت شما را از ابتدا بیمه می کند. این یک حقیقت است که شما درصورتی میتوانید در تجارت خودتان موفق باشید ، که بر مشتریان و مخاطبانتان تاثیر مثبت بگذارید ، به آنها اطلاعات درست بدهید ، همیشه در دسترس آنها باشید و نیاز های آنها را برطرف نمایید.

برای ساخت اپلیکیشن دو راه حل کلی وجود دارد. برنامه نویسی اختصاصی اپلیکیشن از صفر ، یا طراحی اپلیکیشن با استفاده از پلتفرم های اپلیکیشن ساز آنلاین.

برنامه نویسی اختصاصی اپلیکیشن معمولا مناسب مجموعه های بزرگ با توانایی هزینه کردن بیشتر و یا داشتن ایده های پیچیده تر میباشد.اما از طرفی استفاده از اپلیکیشن ساز ها بیشتر برای مجموعه هایی که میخواهند با کمترین هزینه و داشتن امکاناتی متناسب با هزینه پرداختی یک اپلیکیشن کارآمد داشته باشند مناسب است.

در سیستم های اپلیکیشن ساز آنلاین ، امکاناتی در سیستم طراحی شده که کاربران میتوانند به تناسب ایده و برنامه خود از آن ایده ها استفاده کنند.

امکانات (ماژول هایی ) که در سیستم طراحی شده اند با بررسی نیازهای مشتریان و نظرات مدیران آدرین ارتباط ساخته میشوند اما با توجه به نظرات مشتریان این امکانات بصورت مداوم درحال بروزرسانی و گسترش میباشد.

 

خدمات طراحی اپلیکیشن
یک اپلیکیشن قدرتمند برای برند خود داشته باشید!
داشتن اپلیکیشن بر روی گوشی مشتری، به معنی دسترسی بیشتر و ارتباط عمیق‌تر با اوست. اگر کسب و کارتان پتانسیل لازم را داشته باشید، شما هم می‌توانید با ساخت یک برنامۀ قدرتمند، کاربردی و زیبا، یک پل ارتباطی مناسب با مشتری‌ها داشته باشید. تیم طراحی اپلیکیشن آدرین ارتباط، با مهارت و تجربه طولانی‌مدت خود آماده است تا در زمینه ساخت اپلیکیشن با شما همراه باشد.

نمونه کار های طراحی اپلیکیشن