پورتال مشتریان
FA EN
FA EN

طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

برنامه نویسی و طراحی و طراحی وب سایت و اپلیکیشن اختصاصی سفارش غذا شامل اپلیکیشن اندروید، آی او اس، وب اپلیکیشن، اپلیکیشن

امروزه مشتریان رستوران ها با نسل جدیدی از سفارش غذا روبرو هستند و رفتار مشتریان تغییر عمده ای نموده است. لذا تمامی مراکز ارائه غذا ملزم به بروز رسانی نحوه اخذ سفارش بوده تا همچنان موقعیت خود را تثبیت و با ارائه آنلاین خدمات سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهند. از مزایای اپلیکیشن های سفارش غذا میتوان به معرفی تمام غذاها، نمایش قیمت، پیشنهاد غذاهای ویژه، سهولت انتخاب کاربر، جلوگیری از ثبت اشتباهات، صرفه جویی هدر رفت زمان مشتریان در زمان ثبت سفارش یا انتظار مکالمه اشاره نمود.
ما در شرکت آدرین ارتباط با بیش از 17 سال سابقه، و بهره گیری از دانش فنی تیم جوان و خلاق و تجربه بیش از 750 پروژه موفق در کنار شما خواهیم بود تا بنای کسب و کار شما را در فضای اینترنت هرچه قدرتمند تر و حرفه ای اجرا نماییم. در این مسیر مسائل حرفه ای همچون حفاظت از اطلاعات مشتریان، امنیت وب سایت و حفظ داده های ارزشمند مشتریان در سرلوحه کار همکاران ما میباشد. ضمن اینکه در تمام مراحلی کاری، ما، همکار و پشتیبان شما باقی خواهیم ماند.